Бере НГУ
Бере – це круглий і м'який головний убір, який не має козирка, і який щільно прилягає до голови відповідно до її розміру.
Бере НГУ буває декількох видів:
- шитий (наявність швів);
- у формі крапельки (без швів).
Крім цього, берети відрізняються між собою за кольором. Причому колір – це не тільки дизайнерський хід і зовнішня відмінність, так як він позначає приналежність до того чи іншого роду військ. Так, в НГУ є два варіанти кольору: синій, або його ще називають волошковий, і малиновий.
Малиновий колір раніше ставився до НГУ за старими правилами, однак зараз він не вийшов з продажу, так як тепер його носять підрозділи президентського полку. За новим зразком бере НГУ має волошковий колір.
В магазині FCT Design представлені всі можливі варіанти беретів нгу, які можна придбати: і шитий синій, і шитий малиновий і волошковий крапля.
Всі моделі беретів НГУ, представлені на сайті, виготовлені з натуральної тканини, яка сприяє тому, щоб шкіра голови дихала. Крім цього, у береті також є спеціальні дихаючі отвори. Зазвичай на передній частині берета є спеціальне місце для кокарди, яка підбирається у відповідності з родом військ. Тому окремо в нашому магазині можна придбати не тільки бере крапельку, але й кокарду або з металу, або з пластику.
Щодо розмірів берета необхідно сказати, що всі вони йдуть одного універсального розміру, який може регулюватися за допомогою спеціального механізму всередині берета.
Якщо у вас залишаються питання якості берета, за наявності товару в нашому магазині, ви завжди можете задати їх нашим консультантам.
- Сухпай, сухпай MREСухпай MRE – це американський вид індивідуального раціону харчування, які актуальний як серед військовослужбовців, так і серед цивільних осіб, які люблять відправитися на полювання, в похід або на риболовлю, під час яких необхідно підкріпитися і набратися сил з допомогою смачної і різноманітної їжі.Повна версія статті
- Аксельбант білий, дембельськийАксельбант – це невід'ємний елемент дембельской одягу. Аксельбант дембельський являє собою великий плетений шнур, який прикріплюється до військовій формі з допомогою спеціальних наконечників. Він є знімним, тому його зазвичай прикріплюють саме в день дембеля, тобто це так званий розпізнавальний знак, який відрізняє дембеля від звичайного військовослужбовця, який ще не закінчив свою службу.Повна версія статті